درباره انجیکو و آنچه در ذهن ما می گذرد …

انجیکو چگونه می تواند شما را همراهی کند؟

ENGICO و روند فعالیت

فعالیت انجیکو از سال 1393 ، در زمینه ساخت، پرینترهای سه بعدی بایندرجت چند میلیون دلاری که در صنایع سنگین کاربرد دارد شروع شد. اولین پروژه تکنولوژی Binder Jet برای تولید قالب های ریختگری بود که سال 1394 نمونه آزمایشگاهی آن با موفقیت ساخته شد، پس از آن انجیکو ساخت تکنولوژی مرتبط یعنی پرینتر های سه بعدی MJM یا POLY JET را آغاز کرد، امروز انجیکو فعالیت خود را بر روی ساخت دیگر تکنولوژی های چاپ سه بعدی از جمله چاپگر سه بعدی LIPS / MSLA و DLP و SLA نیز متمرکز نموده است.

خدمات ساخت سفارشی

دانش و توانمندی ما در طراحی،ساخت،امکانات،فرایندها،شناخت الزامات و استانداردها و یافتن راه حل ها ما را در خدمت رسانی و برطرف کردن نیازمندی‌های صنایع کشور توانمند ساخته است.اگر محصولات پیش فرض و استاندارد ما جوابگوی خواسته های ویژه مشتری نیاشد،گروه صنعتی هیربد می تواند بنا برالزامات و نیاز مشتری محصولی را دقیقاً جهت رفع این نیازها اصلاح یا طراحی کند و با درنظر گرفتن فاکتورهای اقتصادی در مدت زمان مناسبی به مشتری تحویل دهد.

دپارتمان خدمات ENGICO ضمن تشکر و قدرداني از انتخاب شما، افتخار دارد که در طول مدت استفاده از محصولاتش همراه شما باشد.

گروه صنعتی انجیکو به منظور ارائه خدمات برای تمام محصولات خود با انجام اقدامات زیربنایی زمینه ارائه خدمات پس از فروش مناسب را در راستای چشم انداز و ماموریت های خود با محوریت خلق ارزش های برتر برای گروه مشتریان فراهم نموده است. در حال حاضر این گروه ازطریق اعمال مدیریت در تامین قطعات،ضمانت تعمیر و تعویض،پاسخگویی سریع،مشاوره و پشتیبانی فنی و تجاری سعی دارد با ایجاد زیرساختهای لازم بمنظور ارتقاء کیفیت و بهبود مستمر در ارائه خدمات، در راستای افزایش رضایت مشتریان گامی بزرگ بردارد

ثبت پرسش

دفتر مرکزی: تهران - ستارخان - مابین چهار راه اسدی و خسرو - پلاک 980 طبقه 4 - واحد 4

دفتر اصفهان: اصفهان، خیابان حکیم، بازار بزرگ حکیم، طبقه اول پلاک ۲۵۸ (گل آرا)

کارگاه تولید: اصفهان،جاده اصفهان _نجف آباد،گلدشت،میدان شهدای جهان اسلام،بلوار معلم 50 متر بعد از اولین دور برگردان.

09139747081 عبدالهی

09226366756 مشاوره قبل از خرید

info@engico.ir

پرکردن قسمت های با علامت * اجباری است

بیرون ز تو نیست هرچه در عالم هست

از خود بطلب آن چه خواهی که تویی

 

 

 

توسعه دهندگان ENGICO به امید آینده ای روشن